Новини

  Записи відсутні!

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район
  с.Іванівка
  вул. Українська 37
  Тел.:
  (0432) 580334
  Email:
  schoolivanivka@ukr.net

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ
Зміни до зарахування учнів до 1-го класу

  Датою прийому учнів до 1-го класу буде вважатися дата після карантину.

Увага!

 Інформація про завершення 2019-2020 навчального року.

Дистанційне навчання на час карантину

  Для учнів початкової школи інформація по дистанційному навчанню розміщена на  https://lenashnaider.blogspot.com/p/blog-page_23.html 

ОГОЛОШЕННЯ

 У вівторок, 28 квітня, “Всеукраїнська школа онлайн” розпочинає трансляцію уроків для дітей 1-4 класів.

 Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.  Кожен урок триватиме близько 15 хвилин.

Транслюватимуться на YouTube МОН:         НАТИСНІТЬ ТУТ

Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно.

Окрім YouTube МОН, заняття можна буде переглянути також на телеканалах:

1 клас – Піксель

2 клас – UA:Перший

3 клас – UA:Культура

4 клас – ПлюсПлюс

Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

Докладніше: НАТИСНІТЬ ТУТ .

 
УВАГА!

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ

 Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня. Це означає, що всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

  З огляду на це ось на що потрібно звернути увагу:

1) Лист МОН щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину – тут і про організацію дистанційного навчання, і про заповнення журналів та виставлення оцінок, і про зарплати вчителів. Новина про це тут, безпосередньо лист можна завантажити тут.

2) Рекомендації МОН щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.

3) Якщо ви працюєте в спеціальному закладі освіти, закладі освіти для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вам в нагоді стане це роз’яснення від МОН.

4) 22 квітня т.в.о. Міністра Любомира Мандзій провела трансляцію, де онлайн відповідала на питання освітян щодо карантину. Ознайомитись із її записом можна тут.

 Також  є спеціальний сайт, де зібрано всю інформацію про зміни в освіті через карантин (для шкіл там є окремий розділ) – mon-covid19.info

  Будь ласка, ознайомтеся!

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

 Для організації дистанційного навчання  вчителі можуть використовувати відеоуроки для учнів 5-9 класів у межах проєкту Всеукраїнська школа онлайн. Їх можна переглядати на YouTube-каналі МОН та ще на 15 телеканалах і медіаресурсах.  

 На YouTube-каналі МОН уроки публікуються і зберігаються в окремих списках відтворення для кожного класу:

  5 клас – bit.ly/USO5class
  6 клас – bit.ly/USO6class
  7 клас – bit.ly/USO7class
  8 клас – bit.ly/USO8class
  9 клас – 
bit.ly/USO9class

 

Шановні друзі!

 В зв'язку з карантином  15 Всеукраїнська благодійна  акція   «Серце до серця»  проходить у онлайн режимі.   

 З 1 квітня по 3 травня 2020 року в Україні проходитиме благодійний збір коштів на кардіореанімаційне обладнання у дитячі лікарні країни під гаслом “Дитяче серденько, живи!”. Мета – придбання медичного обладнання для дитячих лікарень України.

 Збір коштів відбудеться по всій країні в рамках 15 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами зібрано 5 494 449, 24 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування кардіологічне медичне обладнання.

 Тому кожний добровільний благодійний внесок – це величезний внесок в допомогу новонародженим з вродженими вадами серця. Потурбуватись про безпеку та здоров’я малюків – це те найменше, що ми  можемо зробити на шляху допомоги дітям.

 Долучитись можна зробивши благодійний внесок у скриньку волонтера, або на сайті фонду «Серце до серця», або ж зареєструвавшись волонтером у вашого обласного представника https://sercedoserca.com.ua/oblasni-predstavnyky/ та взяти участь у зборі коштів у вашому  селі. 

УВАГА!

  З 12 березня 2020 року в Україні запроваджено  карантин для усіх закладів освіти. Карантин та обмеження проведення масових заходів запроваджується для того, аби зменшити ризики поширення коронавірусу COVID-19. Це не канікули, а велика відповідальність, яка покладається на кожного. Аби ці обмеження були дійсно ефективними, варто якомога більше залишатися вдома, вчитися дистанційно. Не варто зустрічатися з друзями лише тому, що у Вас є вільний час. На цей період краще обмежити великі зустрічі і походи в заклади, де досить людно. Пам’ятайте, що під час інкубаційного періоду коронавірус може не проявлятися симптоматично, проте людина може все одно передавати вірус.
  Шановні Батьки!!! Сенс призупинення освітнього процесу в усіх освітніх закладах  полягає в тому, щоб Ваші діти залишались ВДОМА, уникаючи масового скупчення людей. Ми досягнемо мети карантинних заходів тільки якщо, усі будемо їх виконувати. А ступінь ефективності карантину напряму залежить від того, наскільки будуть обмежені контакти.
  У зв'язку з оголошенням карантину в  Іванівській філії навчання не зупиняється! 
  Завдання для самостійного опрацювання,  підтримка та консультації вчителів здійснюються через групи Viber та мобільний зв'язок. 
  Бажаю  успіхів у навчанні!

Оголошення

  Цього року весняні канікули, які заплановані в школі з 23 по 29 березня, будуть проведені в умовах карантину. 
  На період канікул дистанційне навчання припиниться на тиждень.
  Не зважаючи на канікули, сьогодні розпочинаються трансляції відеоуроків для школярів усіх класів на сайті erudyt.net.        Відеоуроки можна переглянути в зручний час на YouTube.
  У період карантину дітям не рекомендують гуляти на майданчиках і ходити по вулицях. Медики радять «пережити» карантин удома.

Карантин. Дистанційне навчання.

   Шановні батьки та учні!
  У зв'язку з оголошенням карантину в Іванівській філії навчання не зупиняється. Працюємо дистанційно.
  Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для учнів 1-9 класів отримуються через створені групи батьків у Viber, через мобільний зв'язок з учнями та їх батьками.
  Після закінчення карантину вчителі-предметники перевірять виконання завдань та виставлять оцінки.
  Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні!