Новини

  Записи відсутні!

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район
  с.Іванівка
  вул. Українська 37
  Тел.:
  (0432) 580334
  Email:
  schoolivanivka@ukr.net

Виховна робота

Міжнародний День рідної мови

  21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Іванівської філії. У стінах школи проводилися різноманітні заходи, в яких активну участь брали учні та учителі: виховні години "Рідна мова калинова"(1-4класи), "Рідна мова чиста, як роса" (6 7 класи), "Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова" (8-9кл.). Найбільше відзначилися учні 2 класу(кл. керівник Шнайдер О. П.), які провели конкурс"Кращий читач поезій до Дня рідної мови", бліц-вікторину "Мы знаємо українську мову ", створили прикметниковий  віночок" Наша мова", розгадували кросворди та ребусы. Для учнів 5-9кл. була проведена гра "Хто зверху", перемогу отримали хлопці. Вшанування Героїв Небесної Сотні

  В Іванівській філії відбулися заходи з метою вшанування Героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, вшанування героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. У класних колективах пройшли виховні години "Герої не вмирають... Просто йдуть..." (6 клас), "День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Люди творять історію..."(9 клас), "Небесна Сотня у наших серцях" (4 класу), експрес - хвилинка"Герої нашого часу"(3  клас), круглий стіл "Вони помирали, щоб жила Україна" (8 клас) та інші... 
 

"Афганістан: подвиг, біль, пам'ять..."

  15 лютого 2022 року в Іванівській філії пройшли заходи, присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Для старшокласників   був проведений урок - спомин"Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами... ", на якому школярі ознайомилися з подіями в Афганістані, переглянули відео фрагменти про афганську війну, вшанували тих, хто поліг, схиливши голови в скорботній хвилині мовчання. Для учнів 1-4 класів була проведена година пам'яті" Життя триває... ". Школярі слухали розповідь про воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій інтернаціональний обов'язок в Афганістані. Вшанували пам'ять загиблих воїнів - інтернаціоналістів і переглянули книги та фотоматеріали про афганську війну.

  У Іванівській філії класним керівником 6 класу Кондрацькою Р. П. була проведена година пам'яті "Обпалені війною. Афганістан болить в моїй душі". Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні. Діти з цікавістю прослухали історії про ті страшні події. Вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів і з цікавістю переглянули відео та фотоматеріали про афганську війну.

День єднання

16 лютого в Іванівській філії відзначили День єднання. О 10 годині було піднято Державний прапор України, виконано Державний Гімн України. Для шкорлярів 1-9 класів були проведені уроки, присвячені єднанню, дивились презентацію "Тільки в єдності наша сила".


 

 

 Прощавай, початкова школо!

Початкова школа – мрій країна
Тут уперше все: знання і відкриття.
І саме звідси йде у світ дитина.
В своє прекрасне, світле майбуття.

  Час швидко лічить свої хвилини. Ось і перші 4 роки промайнули. А 4 роки – це 2904 урока,  2 433 запальних перерв, 136  класних години, гори прочитаних підручників і книжок, списаних зошитів і чернеток, безліч конкурсів і змагань, свят і екскурсій, сварок і примирень. За 4 роки наші діти з’їли  400 кгсмачних булочок , стали важчими на250 кг і  виросли на 7м 59 см. Давайте згадаємо разом, якими вони були...

Як багато зірок на небі!
Де вона – твоя зірка щастя?

Шукайте її!
Не зупиняйтеся!
Не згубіться на нашій землі!
Ви злітайте у вись всім на диво,
Вмійте жити й творити красиво!

  Ми даруємо вам цю зірку. Нехай вона стане для вас дороговказом у майбутньому, хай сяє для вас добром, вірою, надією, любов’ю. 

День Вишиванки 

  У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.
  День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

  Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня.
     
 

Історія Дня Вишиванки

  День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
  Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну. 

 День вишиванки 2020 онлайн  

  Цього року все буде по-іншому. На своїй Фейсбук-сторінці засновники свята закликають не проводити масових заходів, а також дотримуватися всіх медичних рекомендацій на період пандемії.
  Разом з тим вважають, що українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки. Саме тому цьогоріч планують безліч онлайн акцій, про які повідомлятимуть на сторінці.

  Організатори закликають одягнути вишиванки за будь-яких умовах: вдома, якщо карантин триватиме, або на роботі в посткарантинний період.
  День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу.

  Пандемія дала можливість зупинитися та осмислити, що насправді є дуже важливим – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

  
Організатори День Вишиванки пропонують присвятити цей день у карантинний період дослідженню власного роду.
  «Формування дерева роду – не тільки захоплива справа, це – вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу.

  Розпитайте у старших родичів про своїх пра-пра, звідки вони родом, ким були і які насправді мали прізвища. Ви відкриєте для себе багато несподіваних фактів про примусові переселення, зросійщення, участь у визвольній боротьбі, репресіях, втратах родини під час голодоморів. Разом з тим, ви відшукаєте у своїх родоводах і видатних науковців, лікарів, митців, військових – родичів, які насправді були героями свого часу», – йдеться у повідомленні.

  Також День Вишиванки – День Родоводу присвячується видатним українським родинам, кілька поколінь котрих робили значний внесок у розбудову української державності, культури, науки. Таким чином прагнемо заповнити пустку в інформаційному просторі і привернути увагу українців до того, що кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

  Учні 5 класу Іванівської філії надсилають усім відео-привітання із Днем Вишиванки:

 

  Також було оголошено онлайн-флешмоб "Одягнись у вишиванку", до якого наші учні із своїми сім'ями долучились із іеликим задоволенням:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День пам'яті жертв політичних репресій 

  День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.
  Кількість жертв політичних репресій в Україні не піддається підрахунку – це неймовірні цифри. Деякі фахівці вважають, що за період від початку 1920-х і до кінця 1980-х років, тобто за час правління більшовицько-комуністичного режиму, в Україні було заарештовано майже півтора мільйона осіб (із них понад 50% українці). Величезну кількість із них було розстріляно, всі інші пройшли тюрми, заслання, вислання (майже 3 мільйони українців), каторгу, табори, примусово побували в психіатричних закладах.
  Традиційно в День пам’яті жертв політичних репресій по всій країні відбувається покладання квітів до пам’ятних знаків, а також проходять жалобні віче і церемонії.

 День Європи 

  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
  Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі". 
  Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії і Туреччині). 

 День сім'ї  

  День сім'ї 2020 українці святкують 15 травня. Це міжнародне свято, що вперше заснували резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 1993 році. Мета цього важливого дня - звернути увагу на важливість сім'ї і численні проблеми, з якими стикаються в сім'ях. 

Сім’я - це щастя, любов і удача,
Сім’я - це влітку поїздки на дачу.
Сім’я - це свято, сімейні дати,
Подарунки, покупки, приємні витрати.
Народження діток, перший крок, перший лепет,
Віра в найкраще, хвилювання і трепет.
Сім’я - дружна праця і вічні турботи,
Сім’я - це багато вдома роботи.
Сім’я - це складно.
Сім’я - це важливо.
Сім’я - це коли
Все на світі можливо.

 

День матері 2020

 Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають свято, що присвячене одній з найрідніших людей у житті - матері, День матері у 2020 році припадає на 10 травня. Наразі свято матері відзначають у багатьох країнах, його офіційно запровадили у 1914 році, коли президент США оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів. Після цього День матері розпочали святкувати й інші 85 країн, у тому числі Україна. У 1929 році це свято відзначали вже й у Львові, ініціатором урочистостей була редакторка тижневика "Жіноча доля" Олена Кисілевська. В Україні у День матері зазвичай вітають всіх матусь, щоб ще раз висловити свою любов та шану до них. На честь матерів написали безліч пісень, віршів, привітань.
  Учні Іванівської філії також приєднуються до привітань і бажають усім матусям:

В День Матері бажаю,
Краси, насолоди
І вічної вроди!
Від Бога – здоров'я,
Сил – від природи!
Тепла і натхнення,
Любові і сміху,
Від рідних і друзів –
Безмежної втіхи!

 І хочуть подарувати для усіх матусь свої малюнки:

 

 

 

 

   

 

 Також до привітань приєднується родина Луби Надії Веніамінівни і дарує усім чудове відео-привітання:

 Чудовим віршем вітає усіх мамусь Нечитайло Ангеліна:

День пам'яті та примирення 

  День пам'яті та примирення (па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) - пам'ятний день в Україні, який відзначають 8-9 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму». 
  Учні Іванівської філії долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.
  Класні керівники з учнями провели дистанційні години спілкування "Хай більше не горить у пеклі війни твоє життя людино...". Також було оголошено дистанційний конкурс малюнків 
«Полум'я пам'яті в наших серцях», у якому взяли активну участь: Обертинська Дар'я, Щербата Анастасія, Мосєжний Ілля, Нечитайло Ангеліна, Галянт Ольга, Жукова Софія, Калашніков Костянтин, Збитковська Дар'я, Бабич Андрій, Гаврілов Ярослав, Рогожук Діана, Слободянюк Назар, Збитковський Антон:

 

 

  

 

 

  Учні 5 класу підготували відео-презентацію до Дня пам'яті та примирення:

  Учень 1 класу Гаврілов Ярослав вітає усіх зі святом:

 

 Всеукраїнська акція з благоустрою
«За чисте довкілля» в Іванівській філії

  Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля, до якого, за традицією, проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Нині вона збігається з підготовкою до Великодніх свят. 
  З  березня 2020 року  в  Іванівській філії   розпочато проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» з метою постійного утримання території  філії у належному стані, її санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу. В рамках цієї акції розроблено план організаційних і практичних заходів.    У проведенні заходів з озеленення та благоустрою території  філії, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів було залучено технічних працівників філії.
  Працівники філії  виконали значний обсяг робіт по здійсненню заходів з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища  побутових   відходів. Прибрали та привели у належний санітарний стан  територію біля будівель, дитячий та  спортивний  майданчики, шкільний садок. вирубали сухостої , дикорослі кущи, пагони.  а також забезпечили очищення від сміття прилеглих до житлових будинків територій. На часі – висаджування дерев, кущів, поновлення  і  створення нових зелених газонів, квітників, побілка  дерев та бордюр.

 

 

 

  В зв'язку з оголошеним карантином класні керівники  не можуть залучати до робіт з благоустрою учнів. Тому ця робота ведеться дистанційно, біля своїх домівок. Кожен з нас може посадити дерево і нагодувати птахів. Ми повинні гідно  поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття та бруду. Якщо так робитиме кожен, то й це буде вагомий внесок у справу збереження природи, навколишнього природного середовища та чистоти нашого довкілля.

 

 

 

  Спільною рисою усіх часів і народів є шанобливе ставлення до природи, примноження її багатств. Але відчуття краси, розуміння природи не приходить саме собою, його виховують з дитинства  через бесіди, екскурсії, подорожі та участі в екологічних акціях. Тож  завданням вчителів та батьків залишається формування у дітей любові до рідної землі, що з віком стане невід’ємною складовою їх буття.

Серце до серця

 Учні Іванівської філії стали активними учасниками Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця", яка цього року проходила у режимі он-лайн. Мета акції - допомога важкохворим дітям.   
  До акції долучились усі класи разом зі своїми класними керівниками та батьками. Класні керівники провели дистанційні години спілкування: «Зігріємо теплом своїх сердець», «Вони такі ж, як і ми», «Я хочу бачити життя», «З добром у серці», «Пізнай, прийми і руку протягни», «Якого кольору біль і добро», «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство», «Творіть добро на всій землі», «Чи важко бути людиною?».
  Було оголошено конкурс малюнків «Чую серцем, бачу очима, розповідаю гарними вчинками», де учні проявили свої креативні вміння.

 

 

 

 

 

  Також на сайті Іванівської філії та у вайбер-групах було розміщене інформаційне повідомлення та посилання на сайт, де можна здійснити благодійний грошовий внесок. Спільними зусиллями було зібрано 415 грн: учні 1 та 4 класу – 100 грн, учні 5 класу – 95 грн, учні 7 класу – 50 грн, учні 8 класу – 120 грн, Луба В. та Луба Д. – 50 грн.
  Вдячні усім, хто долучився до акції!

 

 

Чорнобиль не буває в минулому...

  26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа.
  З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій філії було проведено он-лайн години спілкування «Чорнобильська трагедія: погляд через роки», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС. Учням Іванівської філії було відправлено у вайбер-групи посилання для перегляду документальних фільмів про Чорнобиль: 

1)
Чорнобиль. Точка часу.
2) 
Пам'ятаємо: 5 найвражаючих фактів про аварію на Чорнобильській АЕС. 
3) 
День, який змінив все: Причини і наслідки Чорнобильської катастрофи.
  Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Збереження традицій в умовах сучасності

     За кілька днів, 19-го квітня, відзначатимуть Христове Воскресіння. Попри карантин, учні Іванівської філії разом зі  своїми родинами готуються до Пасхи. І у багатьох підготовка обов’язково включає процес писанкарства, адже фарбовані яйця або писанки є невід’ємним атрибутом Великодня. Діти люблять цю традицію. А під час карантину різні способи фарбування здатні надовго їх зацікавити. 
  Це може стати важливою родинною традицією — приготувати паски та інші види традиційної великодньої випічки разом із дітьми.  Дорослі залучають  малечу до декорування, довіряють  їм частково процес підготовки тіста. 

  Софійка Жукова разом з мамою та бабусею розмальовує писанки до Великодня.

 

 

  Обертинські  Дар'я  та Дмитро теж готуються до Пасхи.

 

 

 

  Погорілець Аліна особливо полюбляє процес писанкарства.

  Пандемія порушила чимало традицій і планів. Але ніщо не може завадити родинам радіти святу   Великодня.

 Проліски надії - 2020

 28 лютого, у Іванівській філії відбувся фестиваль вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2020".
 Відродження та збереження національних традицій України, утвердження шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, любові до Батьківщини, зміцнення духовності, підвищення професійної майстерності вчителів та сприяння подальшого розвитку творчого потенціалу учнів – мета проведення фестивалю.

 Склад журі:

🔹Голова журі: Сорока Ірина Григорівна - начальник відділу освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради;

🔹 Секретар: Кушніренко Віта Анатоліївна - головний спеціаліст відділу освіти та культури Лука-Мелешківської сільської ради;

 Члени журі:

🔹П'ятак Михайло Миколайович - Голова Вінницької районної  організації   профспілки працівників освіти.

🔹Стахов Сергій Анатолійович - директор дитячої школи мистецтв Лука-Мелешківської сільської ради. 

🔹Слівінський Дмитро Миколайович - директор Лука-Мелешківського Будинку культури.

 Усі отримали незабутні враження. 

 

 

 

 

 

 Міжнародний день рідної мови 

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в Іванівській філії.

 До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося літературно-музичною композицією «Мова – зоряночка золота», яку підготували   вчителька  української мови та літератури О.А. Федоченко та учнівський актив школи. 

 Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

 

 

 

Герої не вмирають. Зима, що нас змінила...

  20 лютого в Україні відзначають День героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. У Іванівській філії вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

 

Їх тут триста, як скло, полягло...

  В Іванівській філії 29 січня вшанували пам'ять полеглих у битві під Крутами...
  29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихнула, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України…   
  А що було під Крутами? Хто були ті юні завзятці? То були гімназисти і молоді студенти, що ніколи не тримали у руках зброї і навіть не мали елементарної військової підготовки;  найстаршому з яких було 21, молодшим від 14 до16 років. Вони не визнавали ні права війни, ні права смертної кари. Їх душам було огидне всяке  насильство, убивство, бій.
  300 юнаків – цвіт тодішньої української патріотичної молоді – поклали буйні голови у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку.
  Крути  ввійшли в історію України як символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Кругами назавжди залишаться в нашій  пам'яті.  Вони полягли,  щоб ми сьогодні жили у вільній  і незалежній Українській державі. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

 

Гірка пам'ять Голокосту 

   У Іванівській філії 22 січня вшанували пам'ять жертв Голокосту.
  Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має  й сумні сторінки. Україна – це країна пісні й краси, але  в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних…

  Хроніка Голокосту – це біль і жах українського народу. Голокост – трагедія, злочин проти людства, який тривалий час був закритим. Трагедія українських євреїв була не просто частиною Катастрофи у роки світової війни. Вона стала тією сходинкою, переступивши яку нацисти вирішили остаточно знищити всіх євреїв Європи.
  Людство не забуває жертв Голокосту. На місцях масових розстрілів та поховань встановлюють пам’ятні знаки, вшановуючи їх пам'ять.

 

Зіркова мрія - 2020 

  В Іванівській філії  27.01.2020 року відбувся конкурс солістів-вокалістів "Зіркова мрія - 2020".
  Діти продемонстрували високий рівень акторської майстерності та підготовки у виконанні різножанрових творів. У більшості виконаних творів звучали ноти патріотизму: любові до рідної землі,
 культури, мови, до батьків.
  Журі конкурсу обрали найкращих читців та виконавців і подякували усім учасникам, вчителям,
 за вдало підібраний репертуар, оригінальність виконання та проявлену талановитість.


 

 

Пишаюсь тим, що я - Вкраїни син!

  В Іванівській філії відзначили День Соборності України.
  День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме того зимового дня у золотоверхому Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об'єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу.

  Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки - це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок.
  Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо усвідомлювати, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Українські звичаї та традиції 

 У нашій філії відбулось чудове  свято. Вчителі Федоченко О. А. та Кондрацька Р. П. підгоготували та розповіли цікаву інформацію про давні українські звичаї та традиції .
 Зимові свята починаються  4 грудня зі свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, «коли вводиться літо у зиму». Цей день віщує, яким буде наступний рік: урожайним чи ні, посушливим чи дощовим. З цього дня у хліборобському розумінні починає спочивати земля, яку не можна копати лопатою аж до Благовіщення (7 квітня). Обряди зимового циклу пов'язані не тільки з періодом очікування весни як часу сівби, а й з давніми міфами про народження Всесвіту.
  У зимовому циклі простежується двочастинна структура давньої обрядовості: зустріч - проводи. Зустріччю предків на Свят-вечір розпочинався період найважливіших зимових свят - Різдвяні свята, котрі закінчувалися проводами на Водохреща. Різдвяний цикл свят був пов’язаний із відродженням нового сонця, яке відтоді починає щораз вище підноситися і тепліше пригрівати. У ньому було найбільше обрядових дійств, якими намагалися забезпечити здоров’я, щастя і достаток; багато з них також було спрямовано на вшанування покійних предків. 
  А учні показали свої таланти у франменті вистави "Андріївські вечорниці".

 
 
 

День Святого Миколая 

19 грудня - День Святого Миколая Чудотворця.
  З метою розширення знань учнів про традиції українського народу, про доброчинні справи Святого Миколая, сприяння розвитку творчих здібностей дітей та виховання любові до ближнього, почуття доброти та милосердя в Іванівській філії відбулося Свято Миколая, підготовлене учнями 1 та 2 класів під керівництвом класних керівників - Даценко В.В. та Кушнір Л.П.
  На свято були запрошені батьки, бабусі, дідусі, братики та сестрички.

 
 
 
 

Таланти нашої школи 

  06 грудня 2019 року в Іванівській філії до Дня Збройних сил України педагогом-організатором Прибегою О.А. було проведено конкурс української патріотичної пісні "Таланти нашої школи". Участь в конкурсі могли взяти всі бажаючі учні з 1 по 9 класи. Журі оцінювали виконання пісні, костюми, артистичність. Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотою та солодким подарунком.

На завершення конкурсу журі підвело підсумки за якими:

🥉 ІІІ місце зайняли учнівські колективи 1-2 класів;

🥈ІІ місце учнівський колектив 9 класу;

🥇І місце здобули учні 7 класу.

  Отже, ми щиро вітаємо наших переможців!!!
  Дякуємо класним керівникам за підготовку до конкурсу , а учням - за активну участь .

 

 

 

 

 

Людина починається з добра 

 29 листопада учні 4 класу Іванівської філії провели відкритий виховний захід  «Людина починається з добра» та показали   театралізоване дійство  «Горіхи для білочки» за мотивами  одноіменного оповідання В.Сухомлинського.
  По завершенні дійства всі запрошені  змогли придбати різні смаколики  на  організованому  ярмарку.  
  Виручені  кошти будуть витрачені на  подарунки солдатам,  що боронять цілісність та суверенітет  нашої держави на Сході України. 

 

 

  

День пам'яті жертв Голодомору

  У Іванівській філії  вшанували пам'ять жертв Голодомору.  В класних колективах були проведені години спілкування: "Кривава ціна українського хліба..." (5-6 кл.), "Голодомор - 1932-1933 років  - біль серця України" (7-9 кл.), "День пам'яті. Голодомор"  (1-2 кл.),  «Не дамо загасити свічку пам'яті» (4 кл.). Під час заходу всі учні школи прийняли участь в акції "Вшануй пам'ять жертв Голодомору",  використовуючи квітку незабудьку -символ пам'яті Голодомору, де кожний клас разом з класним керівником, виготовили квітки незабудьки і приклеїли їх  на "Мапу скорботи та пам'яті про Голодомор 1932-1933 рр».

 

 

 

День Гідності і Свободи 

   З нагоди  відзначення   Дня Гідності та Свободи,  21 листопада в  Іванівській філії   було проведенно ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.  
   Педагог-організатор Прибега О.А. провела загальношкільний захід «Україна – країна нескорених».   Класні керівники в цей день теж долучилися до проведення заходів. Проведено уроки мужності:   «Ми ними пишаємось»,  «Тепло своїх долонь, і розуму, і серця я Україні милій віддаю»,   годину мрій «Коли я виросту – то буду патріотом».   Пройшли бесіди: «Україна - країна моїх мрій» (1 – 4 кл.),  «Патріотизм – нагальна потреба України» (5- 9 кл.)
  Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії
.

 

 

Міс Осінь - 2019

 15 листопада в Іванівській філії проводився конкурс краси та  грації “Міс Осінь-2019”.
  За перемогу  змагались  5 претенденток: Мусійчук Дар'я, Кирик Олена, Обертинська Дар'я, Кирик Надія та Горбатюк Аліна.
  Для перемоги мало красиво виглядати — дівчатам потрібно було продемонструвати свої творчі уміння, показати які вони господині, блиснути інтелектом та умінням вирішити різноманітні життєві ситуації. Окрім того, підтримати конкурсанток мали змогу і їх класи. Кожен конкурс оцінювало почесне журі, але в одній із номінацій переможницю обирали глядачі.
  Своєю переможницею глядачі обрали Кирик Олену, ученицю 8 класу — вона отримала звання «Міс глядацьких симпатій».

  Звання «Міс чарівність» журі віддало Горбатюк Аліні, учениці 5 класу.

  Звання «Міс оригінальність» отримала Обертинська Дар'я, учениця 7 класу.

  Звання «Міс ерудованість» - Мусійчук Дар'я, учениця 9 класу.

  Звання «Міс елегантність» -  Кирик Надія, учениця 6 класу.

  А щодо переможниці в конкурсі, то думки журі співпали із думками глядачів. 

  Міс Осінь 2019 —  Кирик Олена.  Вітаємо переможницю!! І дякуємо всім учасникам. 

 

  

  

 

Свято "Хелоувін"

  Учнівське самоврядування 25 жовтня 2019 року провело в школі для учнів 1-9 класів свято "Хелоувін".

 

 

Всесвітній День Яблук 

  У нашій школі 22 жовтня відсвяткували Всесвітній День Яблук. Лунало досить багато цікавої інформації про яблука, учні та вчителі школи долучились до приготування різноманітних страв із яблук.

 

 

 

 

Акція "5 картоплин"

  Учні школи з великим задоволенням долучилися до акції "5 картоплин" і зібрали 98 кг картоплі.                                                

 

День учителя! 

 Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Працю вчителя неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Вчителі стільки сил вкладають у свою справу, що часом відбирають свою цінну увагу у близьких. Любові вам, терпіння, щастя і добробуту!
 У нашій школі учні вітали своїх учителів святковим концертом, теплнми
словами,  веселими конкурсами та забавами. 

 

 

 

Свято квітів 

   Доброю традицією у школі на початку вересня стало проведення свята квітів. У виставці взяли участь учні 1-9 класів. Тут були представлені композиції, виготовлені лише з квітів.  Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи.Учні підготували творчий захист квіткових композицій. Розповідали вірші про квіти в долі українського народу. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, та фотографувалися на згадку.

 

 

 

Свято першого дзвоника! 

  У Іванівській філії КЗ "ЗЗСО - ліцей Лука-Мелешківської сільської ради"  1 вересня 2019 року відбулося свято першого дзвоника - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднало всю громаду – від найменших, тих хто вперше прийшов до школи і став першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

  

  

 

Випускний вечір!

 15 червня в учнів 9 класу Іванівської СЗШ І-ІІ ст. відбувся випускний вечір. Путівка в життя вже отримана, а двері в дитинство ви закрили назавжди. Так нехай випускний стане для вас відправною точкою для подорожі по щасливій і насиченій подіями юності. Хай молодість подарує вам мільйон шансів, більшість з яких знайде відгук у вашому серці і буде успішно реалізована. Нехай всі вибрані дороги будуть правильними, а спокуса звернути на вузьку стежку не змусить вас відмовитися від вірно обраної мети.

 

 

 

Наш останній дзвінок! 

  29 травня для учнів Іванівської СЗШ І-ІІ ст. пролунав останній дзвоник. Маленькі та вже дорослі, у вишиванках, святкових костюмах та сукнях, школярі покинули стіни рідної школи, а дехто з них - вже востаннє. Вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

  

 

  

 

Прощавай, початкова школо! 

  Навчання в початковій школі – дуже важливий період в житті кожної дитини. Учні стають рідними дітьми першій вчительці. Прощання з ними у 4 класі – хвилююча мить. Готували свято і вчитель, і школярі дуже старанно. Намагалися показати таланти кожного учня. Не забули подякувати першій вчительці, вчителям – предметникам, адміністрації школи та батькам за їх невтомну працю.

 

  

Прощавай, 1 клас!  

  Дивовижне свято "Прощавай, 1 клас" подарували нам сьогодні учні 1 класу . Лунали неймовірно ніжні пісні, веселі гуморинки про школу, діти читали вірші присвячені кожній літері алфавіту.
  Вітаємо наших любих першачків із здоланням першої, такої важливої сходинки. Нехай ваш шлях до успіху буде легким і приємним!

  

  

Сузір'я талантів - 2019

  24 травня в будинку культури с. Лука – Мелешківська відбулося свято «Сузір’я талантів - 2019», свято переможців та талантів, на якому відзначено найкращих учнів і вчителів, що гідно представили нашу громаду на районних та обласних Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях у 2018-2019 навчальному році.
  120 Грамот, Подяк, Дипломів знайшли своїх юних власників та педагогів, які допомагають допитливим учням пізнати себе, торкнутися до прекрасного, зробити творчі відкриття, здобути перші перемоги. Але найголовнішою нагородою були - стипендії, які були затверджені «Цільовою програмою роботи з обдарованими дітьми та молоддю на 2019-2021 роки» на сесії Лука – Мелешківської сільської ради.

 

 

 

Наші переможці!

Команда учнів 5-7 класів зайняла І місце у районних змаганнях.


День вишиванки

   16 травня 2019 року у Іванівській СЗШ I-II ст. як і у всій Україні, відзначали День Вишиванки. І цього року учні, вчителі та працівники школи долучилися до акції “Одягни вишиванку”. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів і учнів різних класів.
  Було проведено квест-гру «Мальовнича Україна», яка мала на меті розширити уявлення про українську вишивку й народний костюм, розвивати художній смак учнів, інтерес до українського народного одягу як складової частини духовної культури українців, виховувати любов до українського мистецтва; шанобливе ставлення до національних традицій. Учні із великим задоволенням брали участь у всіх конкурсах.
  По завершенню свята учні разом із вчителями об’єднались в дружнє коло, чим і показали всю силу та дружність українців.

 

 

 

                       Благодійна акція
                   "Допомога тваринкам"

  Для виконання доручення Вінницького району об'єднання "Лідер" голова учнівського самоврядування Туз Анна в школі оголосила благодійну акцію "Допомога тваринкам". Збиралися кошти на придбання ліків та кормів.
  Акція відбулась в квітні 2019 року до неї долцчились всі класні керівники та педагоги. Силами шкільного колективу було зібрано 305 гривень.

Всеукраїнська благодійна акція
                    "Серце до серця"
 

   Уже стало традицією брати участь у Всеукраїнській благодійній  акції "Серце до серця". Цього року збиралися кошти на придбання медичного обладнання для Іфнницької області.
   Протягом квітня 2019 року всі класні колективи та педагоги долучилися до акції. Силами шкільного колективу було зібрано 675 гривень.
                               
Дякуємо усім небайдужим!

Вода –джерело життя 

  В Іванівській СШЗ І-ІІст до Дня води відбувся загальношкільний захід "Вода –джерело життя!", керівником якого була вчителька біології , хімії   Марценюк Н. Д.
   Мета заходу:формувати в дітей екологічну культуру та свідомість; розвивати вміння правильно, раціонально використовувати природні ресурси; виховувати бережне ставлення до природи, навколишнього світу, води.Завдання заходу :
- привернення уваги дітей та їхніх батьків до актуальної екологічної проблеми сучасності – збереження водних ресурсів;
- розкриття важливості води для всього живого на Землі;
- усвідомлення особистої причетності до екологічних проблем;
- розвиток ціннісного ставлення до природи, бажання примножувати і берегти її.
   Були підготовані інформаційні матеріали «22 березня — Всесвітній День води».
   Серед учнів була проведена вікторина на тему: "Вода в житті людини".

  

  

Картинки по запросу шевченківські дні

 Шевченківські дні

   11, 12, 13 березня в Іванівській СЗШ I - II ст. проходили Шевченківські дні.
   Упр
одовж трьох днів школа жила духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка.
   У шкільній бібліотеці було оформлено тематичну виставку. 
   У класах відбулися години спілкування "Незабутній Шевченко", присвячені 205-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
   Учні школи взяли активну участь у конкурсі малюнків до творів Шевченка та конкурсі стінгазет "Ми тебе не забули, Тарасе!".

 

 

  Підвівши підсумки конкурсу шкільних стінгазет, журі визначило,що кожний випуск заслуговує подяки, це стосується 1-9 класів та їх класних керівників.
  Під керівництвом бібліотекаря Гончарук З. Ю. була проведена вікторина "Чи знаю я твори Шевченка?" для учнів 5 класу, де переможцем став Палюх Владислав.

 

   13 березня відбувся конкурс читців "Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів". Учні вивчили до конкурсу улюблені поезії Тараса Шевченка. Діти з великим натхненням читали вірші поета.
  За рішенням журі визначилися переможці конкурсу: 
I місце - учениця 6 класу Обертинська Дар'я;
II місце - учень 9 класу Четкарьов Дмитро т учениця 5 класу Погорілець Аліна;
III місце - учениця 4 класу Горбатюк Аліна, учениця 9 класу Сташко Катерина, учениця 5 класу Кирик Надія, учениця 6 класу Ковальчук Наталія.

 

 

   Заслуговує подяки виступ учнів 1 класу за творчий підхід та виконання.

 

8 березня - Міжнародний жіночий день

Картинки по запросу 8 березня

   7 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.   
   Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
  Учні школи подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусів, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

 

 

 

 "Рідна мова - серця мого подих"

У Іванівській СЗШ I-II ст. 21 лютого відзначали Міжнародний день рідної мови. Учні та вчителі школи підготували концерт, від перегляду якого, усі отримали величезне задоволення, ніхто не залишився байдужим. Захід був проведений з метою глибокої поваги та шани до рідної мови. 

 

 

 Небесна Сотня
Герої не вмирають...

  У школі відбувся виховний захід, до Дня пам'яті Небесної Сотні. Учні та вчителі школі пригадали страшні події, які відбувались у лютому 2014 року, ніхто не залишився байдужим...

 

День Святого Валентина

  У  нашій школі 14 лютого відбулось святкування Дня Святого Валентина, учні із великим задоволенням брали участь у розважальних конкурсах.

 

 

День безпечного Інтернету

  У Іванівській школі 4 лютого 2019 року проводився захід до Дня Безпечного Інтернету, учні малювали плакати, переглядали відео правила поведінки в Інтернеті, віжтворювали єартівливі сценки про Інтернет, розповідали вірші і закликали до безпечного користування Інтернентом.

  

  

Вічний біль - Афганістан

  Саме під таким гаслом у нашій школі було проведено позакласний захід присвячений річниці виведення військ з Афганістану.

 

22 січня - День Соборності України

ЖИВИ, УКРАЇНО!

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!

Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.

Олександр Олесь

  Сьогодні, 22 січня, у нашій школі був дуже насичений день.  Усі класи   випустили стіннівки до Дня Соборності й Свободи. Відбулась тематична виставка «22 січня – День Соборності України», була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України. За розкладом пройшли тематичні години, було проведено вікторину "Ми - українці!", усі учні активно брали участь.
  Проведені заходи, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

 

 

День Святого Миколая 

   Сьогодні учні нашої школи поринули у казку, до нас у гості завітав Святий Миколай, який пригощав усіх солодкими подарунками.

 


 

Незабутня зустріч!

   Сьогодні у нашій школі відбулась зустріч із дідусем Олександри Бурбело. Байдужих в залі небуло.

 

 

 

Інформаційна компанія "Дякую Захисникам!"

   З 30 листопада по 5 грудня 2018 року учнівський колектив взяв активну участь в інформаційній компанії "Дякую Захисникам!". У школі були проведені творчі конкурси серед дітей "Малюнок на фронт", "Вірш захиснику", "Лист герою". Всі малюнки, вірші та листівки були передані до Вінницького обласного військового комісаріату, далі вони будуть відправлені в район проведення Операції об'єднаних сил.

 

День пам'яті жертв Голодомору

  Цей день щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада, у нашій школі було проведено для учнів загальношкільний захід, виховні години, залучено дітей до скорботних заходів 24 листопада 2018 року, зокрема, загальнонаціональні хвилини мовчання о 16:00 та акції "Запали свічку", присвячені Дню пам'яті жертв Голодомору. Всі заходи було проведено з метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу.
  Для проведення вищезазначених заходів було використано візуальні матеріали.

   

День Гідності та Свободи 

 21 листопада 2018 року учнівський та педагогічний колектив Іванівської СЗШ I-II ступенів взяли участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи. В школі було організовано та проведено загальношкільний захід, виховні години, уроки мужності. Педагог-організатор підготувала та продемонструвала учням відеоматеріали, які діти із цікавістю переглядали.

 

Тиждень української мови та літератури  

 Уже традиційно у перші тижні листопада у нашій школі урочисто проходить тиждень української мови та літератури, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці відзначають 9 листопада.
  Вчителі української мови та літератури Федоченко О. А. та Кондрацька Р. П. розповіли про заснування Дня української писемності та мови, якому й присвячено проведення предметного тижня з української мови. Спільно зі шкільною бібліотекою вчителі-словесники підготували виставку найбільш актуальної літератури про українську словесність "Душа, що не знає літер, - мертва душа".

  Одним із найцікавіших заходів у рамках тижня стала виставка стінівок, присвячених українській мові.


  

  

  Протягом тижня проводились інтелектуальні ігри: "Я знаю українську мову" і "Я люблю Україну" та конкурс декламаторів.

 
 
            

  Уже традицією стало щорічне написання Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності.

 

  Класними керівниками були проведені виховні години на теми: "Рідна мова солов'їна!", "Нащадки Кирила і Мефодія", "Історія народних свят і обрядів", "Відомі українці".
 Урочисте закриття Тижня української мови та літератури "З Україною в серці" відбулось на загальношкільній лінійці. Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та подяками.

Дари осені

  Осінь - це солодкий аромат стиглих яблук, смарагдові грона винограду...
  Осінь - це сонце, яке запуталось в золотому мереживі листя, це кришталеві сльози дощу над селом...
  Осінь - це щедрий урожай і гостинці від природи...
  Осінь - це чудесна пора, багата на свята, які ми всі дуже любимо!
  В один із таких днів осені, у нашій школі відбулась виставка "Дари осені - 2018", де учні 1 - 9 класів презентували свої  роботи, які виконували як самостійно, так і з допомогою батьків.

 

 

"Для тих, чия професія від Бога!"

  У першу неділю жовтня традійно у Іванівській СЗШ I-II ст. святкували свято День учителя. Учні підготували святковий концерт, багато цікавинок протягом дня та подарувадли свою любов і шану вчителям. Також з вітальним словом виступив виконуючий обов'язки директора школи Волковський Михайло Анатолійович.

 

 

Не будьмо байдужими!

  Учні школи активно взяли участь у благодійній акції "Доможемо учасникам операції Об'єднаних сил", зібравши небхідні продовольчі товари та продукти харчувааня, які були відправлені у зону проведення операції ООС.

Свято квітів

  21 вересня 2018 року в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу.Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні та вчителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

 

 

День спорту

  7 вересня 2018 року у Іванівській СЗШ I-II ступенів було організовано змагання між учнями школи.

 


Свято Першого дзвоника!

   Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. (Свято відбулося 1 вересня 2018 р.)

День вишиванки

       

17 травня 2018 року  в нашій школі відбувся День вишиванок, в цей день всі діти та вчителі прийшли в українських вишиванках. Цього року учні та вчителі долучилися до танцювального флешмобу  «Перлина Україна», підсумком дня було проведення флеш-мобу

«I      UK».

Дякуємо всім патріотам за активну участь!


Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

  Уже стало традицією брати участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця». Цього року збиралися кошти на придбання медичного обладнання для Вінницької області. З 3 по 11 квітня 2018 року всі класні колективи та педагоги долучилися до акції. Силами шкільного колективу було зібрано 440 гривень.

 

Дякуємо всім небайдужим!

 

 

 

 

 

 

Святковий концерт до 8 Березня
«Я вірю, всі жінки прекрасні…»

 

    7 березня 2018 року в Іванівській СЗШ І-ІІ ступенів відбувся святковий концерт до 8 березня. Саме в цей день, чудовий, весняний людство вшановує жінку: жінку-кохану, жінку-господиню, жінку-трудівницю, жінку - берегиню життя на Землі. А перш за все – жінку-матір.

Без сонце не цвістимуть квіти

Без любові немає щастя

Без жінки немає любові

Без матері немає ні поета, ні героя.

     Саме в цей день діти підготували для своїх мам та бабусь, безліч пісень, віршів, смішинок та святкових танців.

Тільки для Вас наші подарунки і найкращі пісні.

Зі святом вас, дорогі жінки!

Зі святом Вас мами шановні,

Сестри і подруги,

Зі святом Вас наші кохані!

 

 

День пам’яті

героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року учні та вчителі нашої школи зібралися в Іванівській школі, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

 

Боротьба не за щастя  вже навіть іде —

за життя!

Бо його забирають.

Нас Надія веде, нас ідея веде

За свободу для рідного краю.

 

      Було проведено лінійку-пам’яті, переглянуто відеоролики.

      Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

 

Пробач мені, мамо,

що одягнув тебе у чорную хустину.

Ти віддала мене взамін за нашу рідну, вільну, чесну Україну.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

День святого  Валентина «У серці кохання…»

     21 лютого 2018 року учнівським  самоврядування школи

 було організовано та проведено День святого Валентина. 

День святого Валентина - це день закоханих. Його відзначають

14 лютого. Це день відкритих сердець, сповнених любові.

Сучасний День святого Валентина – романтичне свято

кохання та щас­тя. Було проведено конкурсно-розважальну

програму «У серці кохання…», в якій змагались шість пар,

 перемогу здобули та стали Міс Валентинка та Містер Валентин

 (учениця 8 класу Туз Анна та учень 8 класу Марущак Дмитро).

Також вчителькою початкових класів Даценко В.В.було

проведено загальношкільне свято для учнів початкових класів.

      На протязі дня в школі працювала Пошта святого Валентина,

яка перевіряла поштову скриньку та розносила  всім  чарівні "валентинки".

День пам’яті героїв Крут

   Український народ щороку  вшановує пам'ять молодих борців за волю, полегших під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській
державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

   Учні нашої школи 29 січня 2018 року також вшанували пам'ять загиблих у боротьбі за утвердження незалежної України.

Триста їх, як цвіт рясний, весняний,                        

В снігових заметах залягло:                                          

В їх серцях одне палке бажання                               

Й в лютий холод полум’ям цвіло.

   Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окрупили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії, як символ національної честі. Вічна слава героям Крут!

 

 

День Соборності України 

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню свободи!

22 січня 1919 року – дата, що символізує в історії України консолідацію суспільства і утвердження громадянської злагоди.

Радіймо сонцю й днині мирній,                            

Єдиній і Соборній Україні!

Національна єдність – запорука державності України.

Ми учнівська рада школи 22 січня 2018 року провели загальношкільний виховний захід «День Соборності України».

В день Соборності та злуки,                                 
З заходу на схід.                                                               
Всі візьмемося за руки,                                                  
Бо один ми рід.     

                                                              

Виховний захід до Дня Збройних сил України

«Козацькі забави»

6 грудня в приміщенні Іванівської СЗШ І-ІІ ступенів відбулися спортивно-розважальні змагання для хлопців початкової школи «Козацькі забави», яке було присвячене Дню Збройних сил України.    

 

День чудовий – 6 грудня
Це є свято серед буднів,
Зрозуміло тут без слів:
Це є День Чоловіків.
 

Всі дівчата нашої школи як ніколи намагаються не обійти увагою хлопців, вітають їх, дарують подарунки та чарівні посмішки. Кожен учасник змагання був спритним, витривалим і мужнім. Перемогла – ДРУЖБА)))

 

 

Виховний захід до Дня пам'яті жертв Голодомору

  24 листопада 2017 року ми вшановували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.

  Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

Піднялись, озиваються в десятиліттях

З далини, аж немов з кам’яної гори

Надійшли. Придивляюсь:

«Вкраїна, двадцяте століття»

І не рік, а криваве клеймо.

«Тридцять три».

( Адлер Коралів )

   

     Сьогодні - час очищення   і ми починаємо осмислювати самі себе : що з нами сталося? Сміливішає пам'ять, мужніє душа, розковується свідомість, звільнена від страху ! На десятиліття можна засекретити архіви, приховати документи, замести сліди злочинів, переписувати історію на догоду диктаторові чи скороминущому ідеологічному божкові. Але з пам’яттю народу  нічого не вдієш.

Іде слід із відчаю журитись,

Бо поки буя вишневий цвіт,

Буде жить, не може загубитись

На землі наш запорізький рід.

       В Іванівській школі було проведено загальношкільну хвилину мовчання, лінійку-реквієм та  акцію «Запалимо свічу».

 

 

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи: “Україна гідна свободи”

 

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч майдан ридав.

І з кров’ю перемішана сльоза,

А батько сина ще не відпускав!

Й заплакав Бог, побачивши загін:

Спереду – сотник, молодий, вродливий

І юний хлопчик в касці голубій

І вчитель літній – сивий-сивий.

І рани їхні вже не їм болять.

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло,

Як крила ангела, злітаючи назад,

Небесна Сотня в вирій полетіла…            

 Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

   Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.