Новини

  11.06.2023
  УВАГА! УВАГА! УВАГА!

   

  Іванівська філія КЗ "Лука - Мелешківський ліцей Лука - Мелешківської сільської ради" ...
  Всі новини

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район
  с.Іванівка
  вул. Українська 37
  Тел.:
  (0432) 580334
  Email:
  schoolivanivka@ukr.net

Корисні посилання

 Корисні інтернет-ресурси

  Всеукраїнська школа онлайндержавна цифрова платформа для дистанційного навчання, з відеоуроками для 5-11-х класів, тестами, матеріалами для самопідготовки та методичної підтримки вчителів. Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

 Всеосвітаце інноваційна освітня платформа, що допомагає педагогам професійно зростати та підвищувати кваліфікацію. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, тести, мої класи, олімпіади, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.  
 
На Урокце освітня платформа, яка включає в себе: всеукраїнські онлайн-конкурси, олімпіади, курси та журнал для школярів. Онлайн-школа «На Урок» створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі, а кожен учитель мав змогу постійно вдосконалювати свої навички. 
 
       Тренажер з правопису української мови - українська платформа, що поєднує теоретичні положення й практичні завдання. Мета — засвоєння граматики української мови та вдосконалення правописних навичок. Навчальні матеріали додатково містять різноманітну пізнавальну інформацію. Завдання, відповіді та інтерактивні тести онлайн. 
 
EdEra (Education Era) – освітній проєкт, що має на меті зробити навчання в Україні якісним і доступним. Усі курси тут безоплатні, проте після закінчення кожен охочий може віддячити проєкту. До кожної лекції (коротких відео, запитань і завдань для кращого засвоєння матеріалу) додається супроводжуючий матеріал – конспект з ілюстраціями та поясненнями. Навчатися можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом.
 
 Безоплатна платформа Duolingo для вивчення іноземних мов, у якої є український інтерфейс. Навчання проходить в ігровій формі, з кожним рівнем завдання стають складнішими, а за їх виконання ви отримуєте «гроші» – лінготи. За них можна купити перехід на вищий рівень. Більше уваги приділяється письмовим урокам і диктантам, розмовній мові – менше. Користувачі цієї онлайн-платформи можуть додавати друзів і змагатися з ними у вивченні іноземної мови
 
 Prometheus – українська безоплатна платформа онлайн-освіти, яка створена у 2014 році. Серед її партнерів найкращі заклади вищої освіти країни. Prometheus надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам і компаніям-лідерам публікувати та розповсюджувати курси. Кожен курс складається з відеолекцій, інтерактивних завдань, а також форуму, на якому студенти мають змогу поставити запитання викладачу та спілкуватися.